Lampiony na zamówienie

Na reklamowych lampionach mogą Państwo nadrukować swoje własne treści. Lampiony to doskonały gadżet, który wesprze kampanię reklamową firmy.
Papierowy lampion może być dekoracją a zarazem gadżetem promującym państwa firmę na imprezie biznesowej.

Dekoracyjne lampiony na zamówienie

Jeśli chodzi o dekoracje wewnątrz pomieszczeń jak i na wszelkich imprezach plenerowych dekoracyjne lampiony reklamowe są doskonałym elementem dekoracyjnym. Lampiony i latarnie ładnie się prezentują i są dostępne w przestępnej cenie.
Produkujemy wiszące lampiony wykonane z różnych materiałów. Posiadamy lampiony papierowe i tekstylne w unikalnych kształtach i kolorach. Możemy wyprodukować chińskie lampiony i latarnie o niestandardowym kształcie według Państwa życzenia.

lampion papierowy z nadrukiemPapierowe lampiony na zamówienie

Lampiony można zawiesić wewnątrz jak i na zewnątrz.
Lampiony dostępne są w różnych wzorach oraz w bogatej gamie kolorystycznej. Papierowe lampiony reklamowe posiadają dużą powierzchnię do nadruku sloganów reklamowych lub dowolnej grafiki.
Tutaj więcej informacji

 

LED Lampiony na zamówienie

Każdy lampion jest wyposażony w diodę LED,  zasilany 2 bateriami AAA.
Duży wybór kolorów i kształtu.
Tutaj więcej informacji

 

 

lampiony szczęściaLatające lampiony na zamówienie

Latające lampiony szczęścia dostępne są w różnych wzorach i kolorach Latające lampiony reklamowe posiadają dużą powierzchnię do nadruku sloganów reklamowych lub dowolnej grafiki.
Tutaj więcej informacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>